Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lcd online battery backup ] mecz 32 produkty.
Wysokiej częstotliwości 6kVA-10kVA LCD/LED Online Podtrzymanie bateryjne 220V
| Moc znamionowa: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Czas transferu: | 0 ms |
Wysoka częstotliwość 6kVA-20kVA Zasilacz bezprzerwowy online z przeciążeniem wejściowym 220V/zwarciem/nadmierną temperaturą/akumulatorem
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
Zabezpieczenie elektryczne online wyświetlacza LCD o wysokiej częstotliwości Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Wysoka częstotliwość Online UPS 1.0 Wyjściowy współczynnik mocy Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem/niskim napięciem baterii
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Wyświetlacz: | LCD |
Wyświetlacz LCD Wysoka częstotliwość Online UPS Bezpieczna moc 1kVA-10kVA z wyjściowym współczynnikiem mocy 1,0
| Efektywność: | ≥95,5% |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
UPS online wysokiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD i wyjściowym współczynnikiem mocy 1,0
| Efektywność: | ≥95,5% |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia
| Nazwa produktu: | Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Zastosowanie: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS z akumulatorem litowym True Double Version Standard 2U Rack Type
| Napięcie nominalne: | 220/230/240 V AC |
|---|---|
| Akumulator: | LIFEPO4 |
| Wejście generatora: | Wsparcie |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |

