Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ line interactive ups systems ] mecz 103 produkty.
Zmodyfikowany interaktywny zasilacz UPS Sine Wave 500-3000VA Line dla domu
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Off-line UPS, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interaktywny UPS, UPS do zasilania domu |
| Faza: | Jednofazowy |
Sine Wave 650VA Line Interaktywny UPS Sterowany przez CPU tryb DC
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Luminous home ups, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, zwiększa zasilanie d |
| Faza: | Jednofazowy |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeładowanie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Typ: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Interaktywny zasilacz UPS 5KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS 2KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS o mocy 1KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS Tower Type SL 1500 VA 1050 W Line
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interaktywny UPS Do PC / bankomatu / terminala bankowego z PF 0.8
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| ochrona: | Przeciążenie, zwarcie, nadmierna temperatura |
| Częstotliwość wejściowa: | 45-65 Hz |
Linia zasilania biurowego - interaktywny UPS 2000VA 1200W z ochroną przed nadciśnieniem i napięciem wejściowym 220V
| Wyświetlacz: | LED/LCD |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Hałas: | mniej niż 40dB |
12V 9AH VRLA Bateria Wysokiej wydajności Niezawodna Długotrwała Bateria Do Interaktywnych UPS
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Użycie: | UPS, telekomunikacja, układ słoneczny |
| Uszczelniony typ: | Zapieczętowany |

