Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ line interactive ups systems ] mecz 103 produkty.
Interaktywny UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line do bezprzerwowego zasilania komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrony: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
Interaktywny zasilacz UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line 1% Pcb Części zamienne do komputera
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer / finanse / Bezpieczeństwo / Monitorowanie / Alarm, ruch drogowy, rząd |
2 kva Line Interactive UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA Zabezpieczenie zwarciowe na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Line Interactive Offline Standby Up do zasilania awaryjnego w domu
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | G-Tech |
| Pokaz: | LED / LCD opcjonalnie |
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
110vac 220v Interaktywny zasilacz UPS Pure Sine Wave Line 300 W do komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
Interaktywny akumulatorowy UPS 390W 650VA PWM LiFePo4 na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Bezprzerwowy zasilacz Pure Sine Wave 600VA 1,5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Falownik 1KVA Ups Inverter Pure Sine Wave, Power Wave Ups Line Interactive Type
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Line Interactive Symulowana sinusoida PWM UPS 600VA ~ 5000VA Do urządzeń domowych / biurowych / baz danych
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |

