Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ odm 12v lead acid battery ] mecz 32 produkty.
Zwiększ potencjał energetyczny dzięki LiFePO4-baterii klasy A i optymalnej wadze baterii
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Waga baterii: | / |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
2KVA Sinusoida zwiększa rezerwę akumulatora z zabezpieczeniem przed zwarciem przeciążeniowym
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
1KVA ~ 5KVA Pełny sinusoidalny wzmacniacz typu wieżowego Sposób montażu Sposób podłączenia z zewnętrzną baterią
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
2 Kontrolowane CPU Procesor 1KVA Pure Sine Wave Home Ups przepięcie
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Interaktywny UPS 1,5 kVA Pure Sine Wave Line z 2 kontrolowanymi procesorami
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS 3KVA Pure Sine Wave Line Interactive Technology
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Zasilacz awaryjny UPS z falą sinusoidalną typu tower z materiałem ABS / metal do POS
| Aplikacja: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |

