Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ odm 12v lead acid battery ] mecz 32 produkty.
OEM ODM 18AH 12v Akumulator kwasowo-ołowiowy Niskie napięcie do skuterów E
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Stosowanie: | motocykl, hulajnogi, trójkołowce, wózki widłowe |
| Typ zapieczętowany: | Zapieczętowany |
Elektryczny trójkołowy akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA 12v do motocykla
| Stosowanie: | motocykl, hulajnogi, trójkołowce, wózki widłowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 13 lat |
| Nazwa produktu: | Akumulator elektryczny trójkołowy (akumulator trakcyjny) |
Bateria litowa o dużym cyklu 12V 100Ah do zasilania UPS i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Duża bateria litowa o pojemności 12V 300Ah do zasilania słonecznego i zasilania zapasowego
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Bateria litowa 12V 200Ah z głębokim cyklem dla przyczepy / kempingu i zasilania
| Skład chemiczny: | Fosforan litowo-żelazowy (LiFePo4) |
|---|---|
| Maksymalne napięcie ładowania: | 14,6 V |
| Maksymalny prąd ładowania: | 200A |
12V 50Ah bateria LiFePO4 do zasilania słonecznego i zasilania zapasowego
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Głęboki cykl 12V 6Ah bateria litowa do zasilania UPS i słoneczne
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Bateria litowa o mocy 12V 150Ah do UPS i słonecznej
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Głęboki cykl 12V 100Ah bateria litowa dla energii słonecznej i UPS UN38.3
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Możliwość Supply: | 300 szt. dziennie |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |

