Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ online ups power supply ] mecz 148 produkty.
Jednofazowy zasilacz UPS PWM 110 V / 220 V Pełna ochrona z wbudowanym akumulatorem
| Miejsce pochodzenia:: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrona:: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
Kontrolowane przez procesor wysokiej częstotliwości Online podnosi ochronę przed zwarciem w czystej fali sinusoidalnej
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
Wyświetlacz LED / LCD o wysokiej częstotliwości online 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Jednofazowy UPS z podwójną konwersją online 1-10kva PF 1.0
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/styk bezprądowy |
|---|---|
| Wyświetlacz: | wyświetlacz LCD |
| Efektywność: | ≥95,5% |
Ekran dotykowy w trybie online wysokiej częstotliwości 3 fazy
| Rodzaj akumulatora: | Bateria kwasowo-ołowiowa lub litowa |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD/ekran dotykowy |
Wysokiej częstotliwości 6kVA-10kVA LCD/LED Online Podtrzymanie bateryjne 220V
| Moc znamionowa: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Czas transferu: | 0 ms |
Zasilacz UPS o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną i zabezpieczeniem przed przeciążeniem\\
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Wysokowydajne źródło zasilania awaryjnego o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Bezprzerwowy system zasilania o wysokiej częstotliwości 10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Mount Way: | Typ wieży |
Czysta fala sinusoidalna jednofazowa 6Kva doładowania komputera w trybie online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |

