Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ online ups power supply ] mecz 148 produkty.
Zabezpieczenie elektryczne online wyświetlacza LCD o wysokiej częstotliwości Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
True Double Version 3 Phase 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS dla pomieszczeń komputerowych i przechowywania danych
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |
Pojedynczy trójfazowy automatyczny regulator napięcia serii AVR 50 Hz 60 Hz
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy/Trójfazowy |
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
Wyświetlacz LCD LED Regulator napięcia AVR o wilgotności względnej ≤95%
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
|---|---|
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
| Napięcie wejściowe: | 380V-480V |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah LiFePO4
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |

