Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ pasted flat lead acid battery ] mecz 27 produkty.
Kompaktowa konstrukcja Uszczelnianie zacisków głębokiego cyklu akumulatora regulowanego VRLA ołowiowo-kwasowym
| Napięcie: | 2 V, 6 V, 12 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o głębokim cyklu Akumulatory kwasowo-ołowiowe o duż |
| Gwarancja: | 1 rok |
Podwójne uszczelnienie Baterie kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA zasilacze UPS o wyjątkowo dużej mocy
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o wyjątkowo dużej mocy |
| Gwarancja: | 1 rok |
12v 100ah Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA do słonecznego systemu alarmowego
| Pojemność: | 100 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Approx. Około. 34.50Kg 34,50 kg |
Nierozpuszczalny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją VRLA zasilacza UPS 12 V
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12v100AH VRLA Do domowego systemu energii słonecznej
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Terminal F1 / F2 12v 9ah VRLA regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Systemy UPS 200 Ah AGM VRLA Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 200Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Około 62 kg |
Systemy UPS Zamknięty akumulator ołowiowo-ołowiowy z ogniwami słonecznymi z roczną gwarancją
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe o dużej pojemności d |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wklejony płaski akumulator 12v 9ah Deep Cycle Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Regulowany zaworem akumulator 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem 12V |

