Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ pasted flat lead acid battery ] mecz 27 produkty.
Wklejony płaski akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności
| Napięcie: | 2V, 6V. 2 V, 6 V. 12V 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem z akumulatorem kwasowo-ołowiowym o dużej pojemności d |
| Podanie: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 200Ah AGM VRLA do systemów energii słonecznej, UPS, telekomunikacji, urządzeń kontroli dostępu
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Około 58 kg |
Nierozpuszczalny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją VRLA 7 Ah
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
Separator AGM 6AH UPS VRLA Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
| Terminal: | Terminal F1 / F2 |
Zacisk F1 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy do systemów UPS
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności do |
| Gwarancja: | 1 rok |
Akumulator kwasowo-ołowiowy do wielokrotnego ładowania z końcówkami F1 do systemów UPS
| Napięcie: | 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy z zaciskami F1 6 V Do systemów UPS, akumulator kwasowo-ołow |
| Gwarancja: | 1 rok |
Terminal F1 Sealed Lead Acid Battery 12v 200ah Dla UPS Telecom
| Pojemność: | 12V 200AH |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Approx. Około. 58.00Kg 58,00 kg |
Wklejony akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności, akumulator o głębokim cyklu AGM VRLA
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA Niezwykle wysoka pojemność akumulatorów ołowiowych |
| Gwarancja: | 1 rok |
SLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane SLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe o dużej pojemności do systemów UPS, energia słoneczna
| Napięcie: | 12 V, 6 V, 2 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją SLA o głębokim cyklu o dużej pojemności Akumulator kwasowo-o |
| Gwarancja: | 1 rok |

