Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ pure sine wave high frequency online ups ] mecz 89 produkty.
Zasilacz bezprzerwowy online o wysokiej częstotliwości 3 kVA 6 kVA 12 A
| Współczynnik mocy: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
UPS online o wysokiej częstotliwości 3Kva
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS online o mocy 3Kva/3000 W o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1,0 |
| Góra Way: | Typ stojaka |
Power Guard Online UPS o wysokiej częstotliwości Pure Sine Wave RS232 / Interlling Slot Do wyboru
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Mount Way: | Rodzaj mocy |
Współczynnik mocy 12 A 1,0 Zasilacz UPS online o wysokiej częstotliwości 3 kVA
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
UPS 220VAC o wysokiej częstotliwości online z podwójną konwersją Typ montażu wieżowego
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Mount Way: | Typ mocy |
Zasilacz UPS o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną i zabezpieczeniem przed przeciążeniem\\
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Jednofazowy UPS 1kva 10kva o wysokiej częstotliwości Power Guard UPS
| Nazwa produktu: | Jednofazowy UPS online, 1kva do 10kva Online UPS wysokiej częstotliwości, doładowania online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
Wyświetlacz LCD Wysoka częstotliwość Online UPS Bezpieczna moc 1kVA-10kVA z wyjściowym współczynnikiem mocy 1,0
| Efektywność: | ≥95,5% |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Kontrolowane przez procesor wysokiej częstotliwości Online podnosi ochronę przed zwarciem w czystej fali sinusoidalnej
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |

