Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ pure sine wave high frequency online ups ] mecz 89 produkty.
Wyświetlacz LCD CE ROHS Niska częstotliwość Online UPS Wyjście czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Niska częstotliwość 220 V LCD Online UPS Czysta fala sinusoidalna
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 1 |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
UPS online o niskiej częstotliwości z ochroną przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem Interfejs komunikacyjny RS232/USB/SNMP
| Efektywność: | 1 |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Wyświetlacz: | LCD |
Zasilacz bezprzerwowy o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną z ochroną przed przeciążeniem
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości 15 kVA Pure Sine Wave Online o współczynniku mocy 0,9
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości 1U do montażu w szafie online z zabezpieczeniem przed przeciążeniem i zwarciem
| Sposób montażu: | Ranga |
|---|---|
| materiał: | ABS / metal |
| Kolor: | Czarny |
UPS online o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD Ochrona przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem i wysoka wydajność 1
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Efektywność: | 1 |
Prawdziwie podwójna konwersja UPS online wysokiej częstotliwości z wyświetlaczem LED / LCD
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości online 6KVA typu tower z szerokim zakresem napięcia wejściowego
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Trójfazowe przemysłowe zasilacze UPS Online UPS o niskiej częstotliwości, trójfazowe systemy ups IGBT
| Aplikacja: | Biurowe, Komputerowe, Zabezpieczeniowe, Monitoringowe, Alarmowe, Telekomunikacyjne, Medyczne, Oprzyr |
|---|---|
| Typ: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach |
| Nazwa produktu: | Trójfazowy przemysłowy zasilacz UPS Online o niskiej częstotliwości UPS, trójfazowe systemy ups IGBT |

