Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ single phase g tech ups ] mecz 89 produkty.
Czysta fala sinusoidalna wysokiej częstotliwości online UPS jednofazowy do komputera
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Jednofazowy wysokiej częstotliwości UPS bezprzerwany 1KVA 1KW
| Nazwa produktu: | Jednofazowy wysokiej częstotliwości UPS bezprzerwany 1KVA 1KW |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Zastosowanie: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
Jednofazowy zasilacz awaryjny 500VA 300W do domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
PTEC Online Podwójne konwersje jednofazowe UPS 1-10kva PF 1.0
| cechy produktu: | Wysoko częstotliwości wieży typu up |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Napięcie wyjściowe: | 220V/230V/240V |
Multi Output G Tech UPS Bateria litowa o dużej pojemności Przenośna online do kamery IP
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS Wysokowydajny akumulator litowy UPS Przenośne urządzenia sieciowe do kamery IP, modemu, |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
Wyjście PWM Interaktywny UPS z czystą falą sinusoidalną
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD |
3KVA 10KVA Zasilacz sieciowy wysokiej częstotliwości Czysta fala sinusoidalna
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Online podwójne przekształcenie nieprzerwane zasilanie jednofazowe UPS 1kva -10kva dla domowego generatora
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Jednofazowe systemy bezprzerwowego zasilania o wysokiej częstotliwości 1-10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowe 1-10Kva Online High Frequency Ups bezprzerwowe systemy zasilania |
|---|---|
| Kolor: | opcjonalny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Jednofazowy UPS z podwójną konwersją online 1-10kva PF 1.0
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/styk bezprądowy |
|---|---|
| Wyświetlacz: | wyświetlacz LCD |
| Efektywność: | ≥95,5% |

