Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
Akumulator G TECH 512V 102,4 kWh LiFePO4 o żywotności 6000 cykli do magazynowania energii słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 512 V. |
| Pojemność: | 200Ah |
48V 100Ah 5KWH LiFePO4 Deep Cycle Battery Pack do przechowywania energii słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 48 V |
| Pojemność: | 100AH |
G TECH Zestaw baterii LiFePO4 o długości cyklu 6000 kWh do przechowywania energii słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 51,2 V |
| Pojemność: | 400AH |
G TECH 12.8V314AH Akumulator LiFePO4 Zamiennik Kwasowo-Ołowiowego 6000 cykli Długiej Żywotności
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 12,8 V |
| Pojemność: | 314Ah |
G TECH 51.2V 314Ah 16KWH Akumulator LiFePO4 z 6000 Długą Żywotnością Cyklu do Domowych Magazynów Energii Słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 51,2 V |
| Pojemność: | 314Ah |
G TECH 51.2V 300Ah 15KWH LiFePO4 Bateria z 6000 długim okresem trwania cyklu do przechowywania energii słonecznej w pomieszczeniach mieszkalnych
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 51,2 V |
| Pojemność: | 300Ah |
G TECH 51.2V 200Ah 10KWH Bateria LiFePO4 z długim cyklem życia do przechowywania energii słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 51,2 V |
| Pojemność: | 200Ah |
G TECH 25,6V 200Ah LiFePO4 Bateria z 6000 cyklami życia do magazynowania energii słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Karton |
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy G TECH 12.8V200AH zamiennik akumulatora kwasowo-ołowiowego, 6000 cykli długiej żywotności
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 12,8 V |
| Pojemność: | 200Ah |

