Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
G TECH 12.8V50AH Zastąpienie kwasu ołowiowego LiFePO4 Bateria 6000 razy Długa żywotność
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 12,8 V |
| Pojemność: | 50Ah |
G TECH 25.6V100AH Zamiennik akumulatora kwasowo-ołowiowego LiFePO4 6000 cykli długiej żywotności
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 25,6 V |
| Pojemność: | 100AH |
LiFePO4 głęboki cykl 51.2V100AH 5KWH akumulator do przechowywania energii słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 51,2 V |
| Pojemność: | 100AH |
akumulator słoneczny 12V,24V,48V 51.2V 100Ah,200Ah,314Ah
| Szczegóły pakowania: | Karton i drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-30 dni |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa, Western Union |
Pozycja 60KVA
| Typ: | bezprzerwne zasilanie |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 380/400/415Vac |
| Napięcie wyjściowe: | 380/400/415Vac |
Kompaktny przemysłowy zasilacz UPS z modułową konstrukcją i skalowalną pojemnością, odpowiedni do trudnych środowisk przemysłowych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Elastyczne G Tech UPS Wielo napięcie wejściowe zasilanie obsługujące różne standardy i konfiguracje przemysłowe
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Mocny UPS internetowy o wysokiej częstotliwości zapewniający wysoką zdolność przeciążenia i szybki czas reakcji zapewniający rezerwę zasilania w systemach awaryjnych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Łatwa instalacja Przyjazny interfejs użytkownika G Tech UPS Zoptymalizowany dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz zastosowań w zdalnych lokalizacjach
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

