Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 100a lithium iron phosphate battery ] mecz 49 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o pojemności 100 Ah Maksymalny prąd ładowania 100 A Cykl życia 5000 razy
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Energia: | 2400 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy LiFePO4 o cyklu życia 5000 razy
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah LiFePO4
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Alumium Shell 48V 100AH Lifepo4 akumulator do energii słonecznej
| kolor: | czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
Wysokowydajny akumulator 48V100Ah LiFePO4, duża pojemność, niska waga
| Gwarancja: | 3-5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Zakres temperatury pracy: | -20℃~65℃ |
Akumulator LiFePO4 100 Ah z 3-letnią gwarancją i maksymalnym prądem ładowania 100 A
| Energia: | 4800 Wh |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator LiFePO4 100 Ah 5000 cykli życia 3 lata gwarancji
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
Akumulator LiFePO4 100A Maksymalny prąd ładowania 5000 razy cykl życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Gwarancja: | 3 lata |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |

