Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 100a lithium iron phosphate battery ] mecz 49 produkty.
Wysokowydajny akumulator LiFePO4 zapewniający dłuższy czas pracy
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania: | -20℃~45℃ |
| Zakres temperatury rozładowania: | -20℃~65℃ |
Akumulator LiFePO4 OEM 100A z normą IEC62619 UN38.3 MSDS CE
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Akumulator LiFePO4 24V / 48V100Ah z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator LiFePO4 z 3-letnią gwarancją 5000 cykli życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator LiFePO4 o długim cyklu 5000 razy 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Gwarancja: | 3 lata |
12.8v 200ah przyjazny dla środowiska zestaw baterii Lifepo4 wymiana baterii ołowio-kwaśnej
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 200 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-60°C |
lekki akumulator 12V 100Ah LiFePO4 z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Energia: | 1200 Wh |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Zestaw baterii lifepo4 51.2V 100AH do ładowania
| Oryginał: | Shenzhen |
|---|---|
| Zaprojektuj życie: | 10 lat |
| Czas trwania cyklu: | > 5000 |
Akumulator 12V 100AH LFP 5000 cykli życia niezawodny i trwały
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Napięcie wyjściowe: | 12V |

