Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 100a lithium iron phosphate battery ] mecz 49 produkty.
12.8V 100AH Uniwersalny zestaw baterii LiFePO4 do zastosowań przemysłowych i handlowych
| Napięcie nominalne Napięcie: | 12,8 V |
|---|---|
| OEM: | - Tak, proszę. |
| chemiczne: | LIFEPO4 |
Zestaw baterii LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 Żywotność cyklu dla zastosowań ciężkich
| Energia: | 2400 Wh |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Sprzedam akumulator LiFePO4 o pojemności 100Ah
| Napięcie: | 3,2 V |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
Standardowa bateria litowa 3U 48V 100Ah dla UPS i Inwerterów
| Ogniwo baterii: | 3,2 V 100 Ah |
|---|---|
| Cykle życia: | 5000 cykli @25°C 80%DOD |
| Energia nominalna: | 4,8 kWh |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do przechowywania energii WiFi
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, L/C |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, L/C |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 5000 cykli życia 100A Maksymalny prąd ładowania
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Energia: | 1200 Wh |
25.6 V akumulator litowy o pojemności 100Ah do przechowywania energii słonecznej poza siecią
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |

