Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 3 phase low frequency ups ] mecz 118 produkty.
Line Interactive bezprzerwowy falownik sinusoidalny 600VA 5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Rack lub Tower |
| Faza: | Jednofazowy |
Zmodyfikowany zasilacz UPS PWM z falą sinusoidalną 2KVA
| Ochrona: | przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 110V/220V |
| Wniosek: | Komputer |
Zasilacz awaryjny DC UPS o kompaktowej konstrukcji i wielu napięciach wyjściowych spełniający wymagania systemów transportowych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS z akumulatorem litowym True Double Version Standard 2U Rack Type
| Napięcie nominalne: | 220/230/240 V AC |
|---|---|
| Akumulator: | LIFEPO4 |
| Wejście generatora: | Wsparcie |
Automatyczny regulator napięcia Seria AVR, wyświetlacz LED / LCD Elektryczny stabilizator do sieci domowej
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-25 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Wyświetlacz LCD LED Regulator napięcia AVR o wilgotności względnej ≤95%
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
|---|---|
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
| Napięcie wejściowe: | 380V-480V |
Automatyczny regulator napięcia z serii AVR, stabilizator elektryczny z wyświetlaczem LED / LCD dla domu
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
| Pokaz: | LED / LCD |
Prawdziwa podłogowa wersja podwójna typu UPS online 1KVA/2KVA/3KVA
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |

