Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ automatic voltage regulator ] mecz 213 produkty.
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeładowanie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Typ: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
G Tech UPS Online Bezprzerwowe zasilanie jednofazowe z podwójną konwersją
| Mount Way: | Ranga |
|---|---|
| Materiał: | ABS/metal |
| Kolor: | Czarny |
Jednofazowy 2KVA wysokiej częstotliwości zwiększa silny prąd ładowania dla akumulatorów o dużej pojemności
| Sposób montażu: | Ranga |
|---|---|
| materiał: | ABS / metal |
| Kolor: | Czarny |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości 1U do montażu w szafie online z zabezpieczeniem przed przeciążeniem i zwarciem
| Sposób montażu: | Ranga |
|---|---|
| materiał: | ABS / metal |
| Kolor: | Czarny |
Line Interactive bezprzerwowy falownik sinusoidalny 600VA 5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Rack lub Tower |
| Faza: | Jednofazowy |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |
System zasilania rezerwowego o wysokiej częstotliwości 1kVA 10kVA z wyświetlaczem LCD
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Wyświetlacz: | LCD |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |

