Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ automatic voltage regulator ] mecz 213 produkty.
UPS online o wysokiej częstotliwości 3Kva
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS online o mocy 3Kva/3000 W o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1,0 |
| Góra Way: | Typ stojaka |
Zasilacz awaryjny UPS 10KVA Online o wysokiej częstotliwości
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
| FAZA: | Wejście trójfazowe, wyjście trójfazowe 3:3 |
Jednofazowy UPS 1kva 10kva o wysokiej częstotliwości Power Guard UPS
| Nazwa produktu: | Jednofazowy UPS online, 1kva do 10kva Online UPS wysokiej częstotliwości, doładowania online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
Zasilacz bezprzerwowy wysokiej częstotliwości online 3KVA 3KW
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online o wysokiej częstotliwości 3KVA |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Aplikacja: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
Akumulator litowo-jonowy 12 V 30 W 6600 mAh Przenośny zasilacz DC
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zasilacz UPS z baterią litową 240Vac 12W 6600mAh z POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interaktywny UPS Do PC / bankomatu / terminala bankowego z PF 0.8
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| ochrona: | Przeciążenie, zwarcie, nadmierna temperatura |
| Częstotliwość wejściowa: | 45-65 Hz |
Prawdziwie podwójna konwersja UPS online wysokiej częstotliwości z wyświetlaczem LED / LCD
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
UPS True Online Double Conversion, 3 kva Online UPS ze sterowaniem mikroprocesorem
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
Zapasowy zasilacz UPS z podwójną konwersją 10 kVA, zasilacz UPS wysokiej częstotliwości Online Sine Wave
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |

