Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ automatic voltage regulator ] mecz 213 produkty.
1KVA 1,5 kVA Line Interactive UPS Zmodyfikowane automatyczne ładowanie sinusoidalne w metalowej plastikowej obudowie
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Automatyczne ładowanie 300W Line Interactive PWM UPS do maszyny POS
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240Vac lub 110/120Vac |
|---|---|
| Aplikacja: | , procesor komunikacyjny maszyn POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD dla opcjonalnych |
Komputer jednofazowy Zasilacz bezprzerwowy Szeroki zakres napięć wejściowych 110v / 220v
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer, router, maszyna POS, produkty przemysłowe |
Wyjściowa linia PWM Czysta linia sinusoidalna Interaktywny UPS Szeroki zakres napięć wejściowych do komputera
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD |
POS Machine 1500VA USB RJ45 RJ11 Zmodyfikowany zasilacz sinusoidalny
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Górne gniazda 800VA 1000VA 1500VA Linia USB Interaktywny UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
USB RS232 RJ45 Zasilacz czystej fali sinusoidalnej 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Rozwiązanie G Tech UPS z baterią litową, zasilacz UPS online o humanizowanej konstrukcji i eleganckim wyświetlaczu LCD ułatwiającym monitorowanie i sterowanie
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy |
| Gwarancja: | 3 lata |

