Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ compact lifepo4 battery pack high capacity ] mecz 26 produkty.
2000W przenośne zasilanie LiFePO4 z akumulatorem do dużych zajęć na zewnątrz
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | Około 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Pakiet ogniw LiFePO4 3,2 V z zakresem temperatur roboczych od -20 ℃ do 65 ℃
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie odcięcia rozładowania: | 2,5 (0℃) 2,0 (-20℃) |
| Pojemność: | 100 Ah |
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Woltaż: | 51,2 V. |
| Życie rowerowe: | > 10 lat |
Home System magazynowania energii LW-10K Bateria LiFePO4
| Life Service: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor baterii: | Biały |
| Ochrona wnikania: | IP65 |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack do przechowywania energii w domu
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do przechowywania energii WiFi
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, L/C |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, L/C |

