Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ compact lifepo4 battery pack high capacity ] mecz 26 produkty.
Duża bateria litowa o pojemności 12V 300Ah do zasilania słonecznego i zasilania zapasowego
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Bateria litowa o dużym cyklu 24V 100Ah do zasilania i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Bateria litowa o dużym cyklu 12V 100Ah do zasilania UPS i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Home Backup Power Energy Storage System baterii litowej z inteligentnym BMS 48V 100Ah
| Okres gwarancji: | 10 lat |
|---|---|
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |

