Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ compact lifepo4 battery pack high capacity ] mecz 26 produkty.
Wodoszczelny standardowy zestaw baterii IP65 LiFePO4 z obudową ABS -20°C do 60°C
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
Kompaktny i trwały zestaw baterii LiFePO4 z serii G-Tech ESS do magazynowania energii w przemyśle i handlu
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 15 lat |
| Wielkość: | 1900 mm * 2100 mm * 1330 mm |
Długotrwałe przenośne źródło zasilania serii G-Tech PPS z zestawem baterii LiFePO4 Czas trwania cyklu 2000 Waga 12 kg przyjazna dla środowiska
| Rodzaj: | Zestaw akumulatorów LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Czas trwania cyklu: | >2000 |
Przenośny zasilacz 600W G-Tech PPS Series i zestaw baterii LiFePO4 Najlepsze rozwiązanie dla zasilania w ruchu
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Czas trwania cyklu: | >2000 |
Zestaw baterii LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 Żywotność cyklu dla zastosowań ciężkich
| Energia: | 2400 Wh |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy LiFePO4 o cyklu życia 5000 razy
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Bezpieczny chemicznie akumulator LiFePO4 do magazynowania energii słonecznej w zastosowaniach solarnych
| Application: | Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity Options: | 200Ah and 300Ah |
| Cycle Life: | Long cycle life |
Akumulator LiFePO4 24V / 48V100Ah z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
lekki akumulator 12V 100Ah LiFePO4 z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Energia: | 1200 Wh |

