Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ computer pure sine wave ups ] mecz 108 produkty.
Interaktywny zasilacz UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line 1% Pcb Części zamienne do komputera
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer / finanse / Bezpieczeństwo / Monitorowanie / Alarm, ruch drogowy, rząd |
RS485 10KVA Wysoka częstotliwość Ups czysta sinusoida równoległa
| Współczynnik mocy: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Wyjściowa linia PWM Czysta linia sinusoidalna Interaktywny UPS Szeroki zakres napięć wejściowych do komputera
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD |
Czysta fala sinusoidalna 6 kVA 10 kVA wysokiej częstotliwości wyświetlacz LCD online UPS
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
3000W 5000W Falownik słoneczny z czystą falą sinusoidalną o wysokiej częstotliwości z MPPT
| Aplikacje sterujące poza siecią: | Zasilanie rezerwowe, zasilanie fotowoltaiczne / zasilanie rozproszone / sterowanie podziałem systemu |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
Zasilacz UPS online o wysokiej częstotliwości typu tower z czystą sinusoidą
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Faza: | jednofazowy i trójfazowy |
Interaktywny zasilacz UPS 2KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |

