Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ computer pure sine wave ups ] mecz 108 produkty.
Czysta fala sinusoidalna wysokiej częstotliwości online UPS jednofazowy do komputera
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Wskaźnik mocy 0,8 Linia interaktywna czysta fala sinus UPS 1KVA ~ 5KVA Typ wieży
| ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Pojemność baterii 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Częstotliwość: | 50/60HZ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
Seria SL True Sinusoida, czysta sinusoida do POS / komputera
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Zasilacz awaryjny UPS z falą sinusoidalną typu tower z materiałem ABS / metal do POS
| Aplikacja: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
Line Interactive G Tech Zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną 1KVA 5KVA
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|---|---|
| Nazwa handlowa | G-tech UPS |
USB RS232 RJ45 Zasilacz czystej fali sinusoidalnej 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
3KVA Standardowy interaktywny zasilacz UPS serii SL typu wieżowego z czystą falą sinusoidalną
| Aplikacja: | Zapasowe zasilanie dla komputera |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
Interaktywny UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line do bezprzerwowego zasilania komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrony: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
Kontrolowane przez procesor wysokiej częstotliwości Online podnosi ochronę przed zwarciem w czystej fali sinusoidalnej
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |

