Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ efficiency high frequency ups ] mecz 139 produkty.
Trójfazowe przemysłowe zasilacze UPS Online UPS o niskiej częstotliwości, trójfazowe systemy ups IGBT
| Aplikacja: | Biurowe, Komputerowe, Zabezpieczeniowe, Monitoringowe, Alarmowe, Telekomunikacyjne, Medyczne, Oprzyr |
|---|---|
| Typ: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach |
| Nazwa produktu: | Trójfazowy przemysłowy zasilacz UPS Online o niskiej częstotliwości UPS, trójfazowe systemy ups IGBT |
7AH/9AH/12AH/18AH Pojemność akumulatora Modularny typ UPS 220V PWM UPS
| Pojemność akumulatora: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Czas transferu: | ≤10 ms |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
UPS online o niskiej częstotliwości 40KVA-80KVA do biura / komputera / obiektów
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
3-fazowy 3-fazowy zasilacz niskiej częstotliwości 40KVA-80KVA z uszczelnionym akumulatorem kwasowo-ołowiowym
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 40KVA-80KVA UPS niskiej częstotliwości trójfazowy online UPS Dla biura / komputera / obiektów |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
RS232 Trójfazowy zasilacz UPS IGBT DSP 300 kVA z podwójną konwersją
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Trójfazowe systemy UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP Systemy UPS z podwójną konwersją |
| Typ Baterii: | Uszczelniony kwas ołowiowy Bezobsługowy |
Czas transferu 10ms PWM UPS Zasilanie 220V Jednostka rezerwowa 50Hz 60Hz
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
Akumulatory AGM Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Zmodyfikowana fala sinusoidalna
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Imię: | UPS Line Interactive |
| Faza: | jednofazowy |
Zasilacz awaryjny UPS UPS o niskiej częstotliwości 20KVA-200KVA
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD |
20KVA-200KVA Podwójna konwersja online podnosi wyświetlacz LCD do urządzeń biurowych / komputerowych
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD |
Zasilacz bezprzerwowy 10-300 kVA IGBT DSP Chip UPS
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS 10KVA-300KVA o niskiej częstotliwości do biura, centrum danych, sali komputero |

