Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ efficiency high frequency ups ] mecz 139 produkty.
3-fazowy modułowy UPS online w szafie serwerowej 20kva 150kva Do biura
| Podanie: | Transport, biuro, medyczna sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | 3-fazowy modułowy zasilacz UPS typu rack w trybie online |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
Częstotliwość wejściowa zasilacza awaryjnego UPS 220 V 50 Hz 60 Hz
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-25 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Zabezpieczenie elektryczne online wyświetlacza LCD o wysokiej częstotliwości Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
300W 5KW MPPT Pure Sine Wave Solar System Ups Falowniki
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
Niezawodne urządzenia Pwm Ups z wyjściem i wejściem 50 Hz/60 Hz
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Rodzaj: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wyjścia: | 50 Hz/60 Hz |
UPS 5KW 6KW Pure Sine Wave Inverter PWM MPPT Solar Controller
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyjście: | 220V/230V/240VAC |
| Kolor: | dostosowane |
Line Interactive G Tech Zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną 1KVA 5KVA
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|---|---|
| Nazwa handlowa | G-tech UPS |
PF0,9 Online G Tech Zasilacz UPS Czas transferu 0ms z podwójną konwersją
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | 1 kVA ~ 10 kVA (3:1) |
| Ochrona: | Niezrównoważone obciążenia |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
1KVA Pure Sinusoida zwiększa przeciążenie zasilacza 220 V 230 V 240 VA Szeroki zakres wejściowy
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |

