Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ efficiency high frequency ups ] mecz 139 produkty.
Bezprzerwowe zasilanie o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Wyświetlacz: | LCD |
Zasilacz awaryjny LCD 0 ms o wysokiej sprawności 95,5%.
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Niska częstotliwość 220 V LCD Online UPS Czysta fala sinusoidalna
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 1 |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
UPS online o niskiej częstotliwości z ochroną przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem Interfejs komunikacyjny RS232/USB/SNMP
| Efektywność: | 1 |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Wyświetlacz: | LCD |
Wyświetlacz LCD CE ROHS Niska częstotliwość Online UPS Wyjście czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną i interfejsem komunikacyjnym RS232/USB/SNMP
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 0,9 |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
CE ROHS Modular Online UPS Przeciążenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem
| Nazwa produktu: | Modułowy UPS online |
|---|---|
| Możliwość pracy równoległej: | Do 8 jednostek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
19-calowy modułowy modułowy UPS online 40kva do montażu w szafie trójfazowej do telekomunikacji
| Aplikacja: | telekomunikacja, edukacja, szpitale |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
220 V PWM UPS Ciągły czas przełączania źródła zasilania poniżej 10 ms
| Pojemność baterii: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |

