Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ high efficiency online ups ] mecz 93 produkty.
Zasilanie UPS 220 V o niskiej częstotliwości 3 fazy
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Trójfazowe zwiększenie częstotliwości online o niskiej częstotliwości, podwójne zwiększenie częstotliwości online z wyświetlaczem LCD
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | Trójfazowy zasilacz UPS online, zasilacz UPS niskiej częstotliwości 20 ~ 30KVA, 3 fazy w 3 fazach |
| Pokaz: | LCD |
3-fazowy 3-fazowy zasilacz niskiej częstotliwości 40KVA-80KVA z uszczelnionym akumulatorem kwasowo-ołowiowym
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 40KVA-80KVA UPS niskiej częstotliwości trójfazowy online UPS Dla biura / komputera / obiektów |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Trójfazowe przemysłowe zasilacze UPS Online UPS o niskiej częstotliwości, trójfazowe systemy ups IGBT
| Aplikacja: | Biurowe, Komputerowe, Zabezpieczeniowe, Monitoringowe, Alarmowe, Telekomunikacyjne, Medyczne, Oprzyr |
|---|---|
| Typ: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach |
| Nazwa produktu: | Trójfazowy przemysłowy zasilacz UPS Online o niskiej częstotliwości UPS, trójfazowe systemy ups IGBT |
Trójfazowy zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 10 kVA IGBT z podwójną konwersją
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | Trójfazowy UPS online, 10 kVA-300 kVA IGBT DSP UPS z podwójną konwersją, UPS o niskiej częstotliwośc |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
19-calowy modułowy modułowy UPS online 40kva do montażu w szafie trójfazowej do telekomunikacji
| Aplikacja: | telekomunikacja, edukacja, szpitale |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
20KVA Dounble Conversion DSP IGBT Online UPS niskiej częstotliwości
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | Prawdziwa technologia dounble-conversion online, konwersja wykonywana przez UPS IGBT online o niskie |
3-fazowy modułowy UPS online w szafie serwerowej 20kva 150kva Do biura
| Podanie: | Transport, biuro, medyczna sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | 3-fazowy modułowy zasilacz UPS typu rack w trybie online |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |

