Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ high efficiency online ups ] mecz 93 produkty.
3KVA 10KVA Zasilacz sieciowy wysokiej częstotliwości Czysta fala sinusoidalna
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
1-10kva Wysokiej częstotliwości Online Ups Efektywna ochrona mocy
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1-10KVA |
| wydajność: | 95% |
UPS online wysokiej częstotliwości 20 kVA-80 kVA 0 ms Czas transferu
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
Zasilacz awaryjny UPS 1KVA 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA UPS online o wysokiej częstotliwości
| Nazwa produktu: | High Power Factor 1.0 Wysokoczęstotliwościowe zasilacze UPS serii PT od 1kva do 10kva |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Wniosek: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Zasilacz bezprzerwowy online o wysokiej częstotliwości 3 kVA 6 kVA 12 A
| Współczynnik mocy: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Czysta fala sinusoidalna wysokiej częstotliwości online UPS jednofazowy do komputera
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
UPS online o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD Ochrona przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem i wysoka wydajność 1
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Efektywność: | 1 |
Wyświetlacz LCD Wysoka częstotliwość Online UPS Bezpieczna moc 1kVA-10kVA z wyjściowym współczynnikiem mocy 1,0
| Efektywność: | ≥95,5% |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
Wysoka częstotliwość Online UPS 1.0 Wyjściowy współczynnik mocy Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem/niskim napięciem baterii
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Wyświetlacz: | LCD |

