Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ high efficiency online ups ] mecz 93 produkty.
Sprawność 95% Modułowy zasilacz ciągły Równoległy do 8 jednostek Częstotliwość 50/60 Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Wysokowydajne źródło zasilania awaryjnego o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Online podwójne przekształcenie nieprzerwane zasilanie jednofazowe UPS 1kva -10kva dla domowego generatora
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Online G Tech UPS wysokiej częstotliwości trójfazowy 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz Dla biura
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE/ROSH |
| FAZA: | TRÓJFAZOWY |
Zasilacz bezprzerwowy 10-300 kVA IGBT DSP Chip UPS
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS 10KVA-300KVA o niskiej częstotliwości do biura, centrum danych, sali komputero |
PTEC Online Podwójne konwersje jednofazowe UPS 1-10kva PF 1.0
| cechy produktu: | Wysoko częstotliwości wieży typu up |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Napięcie wyjściowe: | 220V/230V/240V |
GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP UPS z podwójną konwersją
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP Zasilacz bezprzerwowy UPS o niskiej częstotliwości UPS z podwójną konwers |
Akumulatory AGM Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Zmodyfikowana fala sinusoidalna
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Imię: | UPS Line Interactive |
| Faza: | jednofazowy |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |

