Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lcd display uninterruptible power supply ] mecz 101 produkty.
Modułowy UPS online z wyświetlaczem LCD o wysokiej wydajności do komputerów biurowych
| Nazwa produktu: | Modułowy zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości online, zasilacz UPS typu modułowego, zasilacz UPS z |
|---|---|
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
| typu: | On-line |
Jednofazowe systemy bezprzerwowego zasilania o wysokiej częstotliwości 1-10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowe 1-10Kva Online High Frequency Ups bezprzerwowe systemy zasilania |
|---|---|
| Kolor: | opcjonalny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Prawdziwie podwójna konwersja UPS online wysokiej częstotliwości z wyświetlaczem LED / LCD
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
G Tech UPS Online Bezprzerwowe zasilanie jednofazowe z podwójną konwersją
| Mount Way: | Ranga |
|---|---|
| Materiał: | ABS/metal |
| Kolor: | Czarny |
Bezprzerwowy system zasilania o wysokiej częstotliwości 10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Mount Way: | Typ wieży |
Jednofazowy UPS z podwójną konwersją online 1-10kva PF 1.0
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/styk bezprądowy |
|---|---|
| Wyświetlacz: | wyświetlacz LCD |
| Efektywność: | ≥95,5% |
Wyświetlacz LCD CE ROHS Niska częstotliwość Online UPS Wyjście czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Bezprzerwowy zasilacz sieciowy o wysokiej częstotliwości 3 kVA 10 kVA
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |

