Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lcd display uninterruptible power supply ] mecz 101 produkty.
Zasilacz bezprzerwowy online o wysokiej częstotliwości 3 kVA 6 kVA 12 A
| Współczynnik mocy: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Wysokiej częstotliwości 6kVA-10kVA LCD/LED Online Podtrzymanie bateryjne 220V
| Moc znamionowa: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Czas transferu: | 0 ms |
Wyświetlacz LCD 12V 7Ah 10000W 10Kva Modułowy UPS online
| Nazwa produktu: | Współczynnik mocy 1.0 Zasilacze UPS online wysokiej częstotliwości z serii PT 1Kva do 10Kva |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Czysta fala sinusoidalna 3 kW 1 kVA dla serwerów online o wysokiej częstotliwości
| Nazwa produktu: | High Power Factor 1.0 UPS online wysokiej częstotliwości serii PT od 1 kva do 10 kva |
|---|---|
| Mount Way: | Typ szafy |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Wyświetlacz LCD LED Regulator napięcia AVR o wilgotności względnej ≤95%
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
|---|---|
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
| Napięcie wejściowe: | 380V-480V |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforowy o pojemności 200Ah
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, LCD) |
| Klasa: | A |
Line Interactive bezprzerwowy falownik sinusoidalny 600VA 5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Rack lub Tower |
| Faza: | Jednofazowy |
Jednofazowy UPS 1kva 10kva o wysokiej częstotliwości Power Guard UPS
| Nazwa produktu: | Jednofazowy UPS online, 1kva do 10kva Online UPS wysokiej częstotliwości, doładowania online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
1KVA Pure Sinusoida zwiększa przeciążenie zasilacza 220 V 230 V 240 VA Szeroki zakres wejściowy
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
System 20kVA Online Ups, zapasowy zasilacz UPS z wyświetlaczem LED / LCD
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |

