Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lcd display uninterruptible power supply ] mecz 101 produkty.
Line-Interactive UPS 400-2000va (plastik) 3000va (mental) do zasilania awaryjnego w biurze
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Wskaźnik mocy 0,8 Linia interaktywna czysta fala sinus UPS 1KVA ~ 5KVA Typ wieży
| ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
Zabezpieczenie przed zwarciem i przegrzaniem UPS online o niskiej częstotliwości 220 V
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Wyświetlacz: | LCD |
UPS online o niskiej częstotliwości z ochroną przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem Interfejs komunikacyjny RS232/USB/SNMP
| Efektywność: | 1 |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Wyświetlacz: | LCD |
Zasilacz UPS o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną i zabezpieczeniem przed przeciążeniem\\
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną i interfejsem komunikacyjnym RS232/USB/SNMP
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 0,9 |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Zasilanie UPS 220 V o niskiej częstotliwości 3 fazy
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
RS485 10KVA Wysoka częstotliwość Ups czysta sinusoida równoległa
| Współczynnik mocy: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Wstawiennictwo typu wysokiej częstotliwości 1kva 2kva 3kva
| Pojemność: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD |

