Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lcd display uninterruptible power supply ] mecz 101 produkty.
Gp33 3 Fazy Niskiej Częstotliwości Ups Przemysłowy 10-200kva Z Rs232 Interfejs Komunikacji
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
Jednofazowy, sinusoidalny zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości 10 kva w trybie online
| Nazwa produktu: | Współczynnik mocy 1.0 Zasilacze UPS online wysokiej częstotliwości z serii PT 1Kva do 10Kva |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |
RS232 Trójfazowy zasilacz UPS IGBT DSP 300 kVA z podwójną konwersją
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Trójfazowe systemy UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP Systemy UPS z podwójną konwersją |
| Typ Baterii: | Uszczelniony kwas ołowiowy Bezobsługowy |
Ekran dotykowy w trybie online wysokiej częstotliwości 3 fazy
| Rodzaj akumulatora: | Bateria kwasowo-ołowiowa lub litowa |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD/ekran dotykowy |
PTEC Rack Type Online High Frequency UPS 1KVA-10KVA z PF 1.0
| Wydajność do: | 95,5% |
|---|---|
| Faza: | Jedno faza w i na zewnątrz |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232, USB, SNMP, suchy kontakt |
UPS online wysokiej częstotliwości 20 kVA-80 kVA 0 ms Czas transferu
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
Jednofazowe zasilanie sieciowe o wysokiej częstotliwości 1kva 10Kva w trybie online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy zasilacz UPS online, zasilacze UPS o wysokiej częstotliwości od 1 kVA do 10 kVA, domowe |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |

