Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lifepo4 battery mini dc ups ] mecz 13 produkty.
Modem Router 12W POE LiFePO4 Akumulator Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria LiFePO4 Mini DC UPS 100-240Vac Wejście 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla modemu, routera, CC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |
Akumulator LiFePO4 100W 12000 mAh Mini DC z POE
| Nazwa produktu: | 100-240Vac DC LiFePO4 Bateria UPS Mini DC UPS z POE i USB 100W 12000 mAh Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Seria ECO Mini DC UPS 100-240Vac z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym LiFePO4 w zestawie
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Ekonomiczny moduł zasilania awaryjnego Mini DC UPS 5Ah-100Ah 100V-240V
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Wysoka kompatybilność 40dB Mini DC UPS o dużej pojemności baterii litowej
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Materiał: | Plastik/metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |
30W ECO Mini DC UPS Nieprzerwany zasilacz Przesyłka / zwarcie / nadciśnienie / ochrona od odwrotnej polaryzacji 0C- 40C
| Moc wyjściowa: | 30 W |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Wysoce kompatybilny Mini DC UPS, zasilacz prądu stałego o dużej pojemności Bateria litowa
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |

