Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ online ups power supply ] mecz 148 produkty.
Zasilacz awaryjny UPS 10KVA Online o wysokiej częstotliwości
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
| FAZA: | Wejście trójfazowe, wyjście trójfazowe 3:3 |
20KVA Dounble Conversion DSP IGBT Online UPS niskiej częstotliwości
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | Prawdziwa technologia dounble-conversion online, konwersja wykonywana przez UPS IGBT online o niskie |
Wyświetlacz LCD 12V 7Ah 10000W 10Kva Modułowy UPS online
| Nazwa produktu: | Współczynnik mocy 1.0 Zasilacze UPS online wysokiej częstotliwości z serii PT 1Kva do 10Kva |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Czysta fala sinusoidalna 10 kVA Trójfazowy zasilacz UPS typu wieżowego online
| współczynnik mocy: | Wysoki współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Aplikacja: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
Niska częstotliwość 220 V LCD Online Uninterrupted Power Unit o wysokiej wydajności
| Efektywność: | 0,9 |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Wyświetlacz: | LCD |
Modułowy zasilacz UPS online do 8 jednostek Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Zasilacz awaryjny LCD 0 ms o wysokiej sprawności 95,5%.
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Niska częstotliwość 220 V LCD Online UPS Czysta fala sinusoidalna
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 1 |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
Zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną i interfejsem komunikacyjnym RS232/USB/SNMP
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 0,9 |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |

