Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ online ups power supply ] mecz 148 produkty.
Online podwójne przekształcenie nieprzerwane zasilanie jednofazowe UPS 1kva -10kva dla domowego generatora
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Zasilanie UPS 220 V o niskiej częstotliwości 3 fazy
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
3-fazowy UPS o niskiej częstotliwości online o niskiej częstotliwości, o mocy od 10kva do 300kva
| Aplikacja: | Biurowe, Komputerowe, Zabezpieczeniowe, Monitoringowe, Alarmowe, Telekomunikacyjne, Medyczne, Oprzyr |
|---|---|
| Typ: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach |
| Napięcie wyjściowe: | 380V |
Podwójna konwersja 3-fazowy zasilacz UPS online o wysokiej wydajności dla małych średnich centrów danych
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
Zasilacz awaryjny UPS UPS o niskiej częstotliwości 20KVA-200KVA
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD |
UPS online o niskiej częstotliwości 40KVA-80KVA do biura / komputera / obiektów
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Wysokowydajny zasilacz UPS niskiej częstotliwości online dla małych i średnich centrów danych
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Trójfazowy zasilacz UPS niskiej częstotliwości online z wydajnym układem DSP
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Zasilacz bezprzerwowy online o wysokiej częstotliwości 3 kVA 6 kVA 12 A
| Współczynnik mocy: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |

