Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ online ups system ] mecz 185 produkty.
Interaktywny zasilacz UPS o mocy 1KVA-5KVA Pure Sine Wave Line Interactive
| Nazwa produktu: | UPS Line Interactive |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Materiał: | psychiczny |
10KVA Podwyższone zasilanie rezerwowe Jednofazowa czysta sinusoida bez baterii
| Nazwa produktu: | Ceny 10kva w internecie rosną |
|---|---|
| Rodzaj: | online |
| Waga: | Dostosowane |
Akumulatory AGM Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Zmodyfikowana fala sinusoidalna
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Imię: | UPS Line Interactive |
| Faza: | jednofazowy |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zasilacz 220 V G Tech UPS z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona przed przeładowaniem: | Tak |
|---|---|
| Wymiary: | 320 X 140 X 200 mm |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Elastyczne G Tech UPS Wielo napięcie wejściowe zasilanie obsługujące różne standardy i konfiguracje przemysłowe
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Jednofazowy zasilacz UPS PWM 110 V / 220 V Pełna ochrona z wbudowanym akumulatorem
| Miejsce pochodzenia:: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrona:: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |

