Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ online ups system ] mecz 185 produkty.
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Wyświetlacz LCD LED Regulator napięcia AVR o wilgotności względnej ≤95%
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
|---|---|
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
| Napięcie wejściowe: | 380V-480V |
Pojedynczy trójfazowy automatyczny regulator napięcia ≤95% wilgotności względnej
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
|---|---|
| Wilgotność względna: | ≤95% |
| Faza: | Jednofazowy/Trójfazowy |
2KVA 3000KVA Regulator serii AVR z wyświetlaczem LCD LED Napięcie wyjściowe 220 V
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
| Typ: | Automatyczny regulator napięcia |
Bezprzerwowy zasilacz UPS 1000VA G Tech z portem USB
| Pojemność: | 1000VA |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah LiFePO4
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy OEM 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Energia: | 1200 Wh |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator 1200WH LiFePO4 Wysoka pojemność energetyczna do długotrwałego użytkowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
25.6v System słoneczny z podłączonym do systemu zaworu akumulatorem 100 Ah
| napięcie: | 25,6 |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |

