Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ solar power storage li ion battery ] mecz 26 produkty.
Akumulator LiFePO4 12,8 V 18,75 Ah 75000 mAh 240 Wh
| Aplikacja: | Magazynowanie energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia Zasilanie bateryjne LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | >2000 razy |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy 2400WH Maksymalny prąd ładowania 100A
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator LiFePO4 100A Maksymalny prąd ładowania 5000 razy cykl życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Gwarancja: | 3 lata |
12 kg-100 kg LiFePO4 z dużą gęstością energii 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Klasa: | A |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Długotrwały i wydajny zestaw akumulatorów LFP z 12V24V48V do przechowywania energii w domu
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
Zwiększ potencjał energetyczny dzięki LiFePO4-baterii klasy A i optymalnej wadze baterii
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Waga baterii: | / |
Standardowy wyświetlacz Bluetooth LiFePO4 z akumulatorem z wydajnością i bez sieci
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Rodzaj: | LIFEPO4 |

