Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ solar power storage li ion battery ] mecz 26 produkty.
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Typ: | LifePo4 |
Sprzedam akumulator LiFePO4 o pojemności 100Ah
| Napięcie: | 3,2 V |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
Akumulator LiFePO4 24V / 48V100Ah z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 A 4800 WH Magazyn energii o dużej pojemności
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Energia: | 4800 Wh |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy o długim cyklu życia Maksymalny prąd ładowania 100 A
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
Akumulator litowy LiFePO4 100 Ah z inteligentnym systemem BMS
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |

