Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ solar power storage li ion battery ] mecz 26 produkty.
li-ion battery for solar energy storage
| Szczegóły pakowania: | Karton i drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-10 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |
Akumulator UPS Solar Power Lifepo4 12,8 V do przechowywania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V (LiFePO4) do magazynowania energii |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Czarny akumulator Lifepo4 24v 100ah akumulator litowo-jonowy
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Pakiet akumulatorów lifepo4 24v |
Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4 |
Przenośna elektrownia Lifepo4 Akumulator 19,2 V 27 Ah 162000 mAh
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Dostawcy akumulatorów lifepo4 do przenośnej elektrowni |
Akumulator Lifepo4 12,8 V 6 Ah do przechowywania energii
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8V6Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |

