Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ telecom lifepo4 battery pack ] mecz 24 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy z powłoką aluminiową 24 V 100 Ah 3 lata gwarancji
| Aplikacja: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
System magazynowania energii słonecznej 48V 100Ah LiFePO4 Bateria Telecom Kopia zapasowa stacji bazowej
| Zastosowanie: | Energia słoneczna, telekomunikacja, wózki golfowe itp |
|---|---|
| Pojemność: | 4800 Wh |
| Szybkość ładowania: | 1C |
EV 3000-krotny cykl 3,2v 200ah LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 200ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
bateria lifepo4 3,2 v bateria litowo-jonowa 200ah
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Alumium Solar Inverter 100 Ah Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, zasilanie rezerwowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Plastikowa bateria litowo-jonowa LiFePO4 3,2 V 30 Ah
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 30ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
3000-krotny cykl 3,2v 200ah zapasowa bateria LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Bateria litowo-jonowa o dużej pojemności 3,2 V zasilana z akumulatora LiFePO4 |
LFP 12V 50Ah Litowo-żelazofosforanowy Bezobsługowy akumulator do EV / Telecom
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |

