Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ telecom lifepo4 battery pack ] mecz 24 produkty.
3.2V 32650 48-woltowy akumulator Lifepo4 12V 24V do roweru elektrycznego
| Wniosek: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Ogniwo akumulatorowe 3,2 V 32650 lifepo4 do 12 V 24 V 48 V Rower elektryczny Solar, UPS |
Cylindryczny akumulator LiFePO4 3.2V 6000mah E Bike Bateria litowa
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Cylindryczna bateria litowa o pojemności 3,2 V 6000 mAh do roweru elektrycznego |
Wytrzymały akumulator Lifepo4 o mocy 48 V Niezawodny lekki 100Ah
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowy: | 100A |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kolor: | Fakultatywny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ baterii: | Zestaw akumulatorów LifePO4 51,2 V |
Akumulator 12V 20Ah Lifepo4, przenośny zasilacz Litowe ogniwa akumulatorowe do pojazdu elektrycznego
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ Baterii: | bateria lifepo |
Akumulator Alumium Shell 3.2v 50ah LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 50ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
Akumulator litowo-jonowy LiFePO4 3,2 V160AH do EV / telekomunikacji / energii słonecznej
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator 12V 50Ah LiFePO4 Dobry cykl życia energii słonecznej / motocykla
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator litowy 3,2 V 18650 Lifepo4 3300 mah;
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Pakiet lifepo4 akumulatorów litowo-jonowych 3,2 V 18650 |
Dostosowywalna bateria LiFePO4 do różnych zastosowań Wysoka gęstość energii i wydłużony okres życia
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wielkość: | 229mm*138mm*208mm |

