Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ telecom lifepo4 battery pack ] mecz 24 produkty.
Przenośny zestaw zasilający Lifepo4 300 Ah, ogniwa litowe do pojazdów elektrycznych
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Alumium 100Ah 48V Lifepo4 Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Podanie: | Falownik słoneczny, telekomunikacja, energia słoneczna, moc rezerwowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |

