Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ telecom sealed lead acid battery ] mecz 51 produkty.
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 12ah do systemu Ups
| Pojemność: | 12 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 3.4Kg 3,4 kg |
Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy UPS 12v 65ah dla telekomunikacji Tele
| Pojemność: | 55 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 20.20Kg 20,20 kg |
2.55kg weight maintenance free sealed lead acid battery for UPS, Telecom, Alarm system and solar system
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
System alarmowy układu słonecznego Uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa 12v 80ah
| Pojemność: | 80Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 22,20 kg |
regulowany zaworem szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 7ah do telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.55 Kg 12V 9Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 9ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 9ah z regulowanym zaworem do systemu Ups
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | approx. około. 2.5kg 2,5 kg |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 9ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,55 KG |

