Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ telecom sealed lead acid battery ] mecz 51 produkty.
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 200Ah AGM VRLA do systemów energii słonecznej, UPS, telekomunikacji, urządzeń kontroli dostępu
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Około 58 kg |
Nierozpuszczalny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją VRLA 7 Ah
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
Rekombinowany wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy Maksymalny prąd rozładowania 300 A
| Typ terminala: | Gwintowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
Wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA 330 * 172 * 214 mm do przemysłowego użytku domowego
| Aplikacja: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
|---|---|
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
| Waga: | 31kg |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |
12v 100ah Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA do słonecznego systemu alarmowego
| Pojemność: | 100 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Approx. Około. 34.50Kg 34,50 kg |
Niezawodna bateria ołowiano-kwasowa z zaworem regulowanym, bateria o głębokim cyklu 12V serii VP
| Materiał: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15℃~50℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem UPS o maksymalnym prądzie rozładowania 300A
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 300A |
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12v100AH VRLA Do domowego systemu energii słonecznej
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Terminal F1 / F2 12v 9ah VRLA regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |

