Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ telecom sealed lead acid battery ] mecz 51 produkty.
Terminal F1 Sealed Lead Acid Battery 12v 200ah dla UPS Telecom
| Pojemność: | 200 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 58.00Kg 58,00 kg |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid batteries 12v 9ah for Telecom,solar system,alarm system
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9A |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Zacisk F1 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy do systemów UPS
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności do |
| Gwarancja: | 1 rok |
12V 7Ah VRLA regulowany akumulator ołowiano-kwasowy
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
|---|---|
| Pojemność: | 7 Ah |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Terminal F1 Sealed Lead Acid Battery 12v 200ah Dla UPS Telecom
| Pojemność: | 12V 200AH |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Approx. Około. 58.00Kg 58,00 kg |
Szczelne akumulatory kwasowo-ołowiowe z regulacją zaworową 12v 7ah dla telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 100ah dla UPS Telecom
| Pojemność: | 100Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 29.50Kg 29,50 kg |
2.55 Kg 12 volt sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9ah |
| Napięcie: | 12V |

